Galerie »

« cestování

Potápěčské safari Rudé moře

Pro většinu potápěčů je nejoblíbenější potápěčskou dovolenou pobyt a potápění na safari lodích v Rudém moři. Komfort při potápění, exkluzivní servis, vzdálené lokality, které jsou při denních výjezdech nedostupné a neomezené potápění jsou tím nejlepším, co si potápěč může přát. Nepotřebujete nakládat těžké potápěčské láhve, ani zdlouhavě montovat výstroj před každým ponorem. Zde ji máte stále připravenou, stačí se jen obléknout udělat dva kroky a jste pod hladinou. Nádherné potápění, absolutní relax, špičkový servis, vynikající strava a nápoje All inclusive. To musíte zažít!

Potápěčské lodě Egypt

Sea Queen

Sea Queen

Ocelová, prostorná, 45 metrů dlouhá luxusní loď pro 24 potápěčů. Všechny kajuty jsou umístěny vysoko nad hladinou moře v úrovni jídelny a jsou klimatizované s vlastní koupelnou. Špičkový servis standardem. Nitrox zdarma.


Golden Emperor 1

Golden Emperor 1

30 m dlouhá loď s dřevěným trupem. 10 klimatizovaných kajut pro max. 20 potápěčů. Špičkový servis na vysoké úrovni. Nitrox zdarma.


South Moon

South Moon

27 m dlouhá dřevěná loď, která může ubytovat 18 osob v 9 plně klimatizovaných kabinách. Špičkový servis na vysoké úrovni. Nitrox zdarma.


Galaxy

Galaxy

Galaxy patří k největším a nejluxusnějším lodím, které můžete v Rudém moři potkat. 42,5m dlouhá a 8,6m široká. Pokud hledáte vysoký komfort, právě jste ho našli. Loď vhodná pro velmi náročnou klientelu. Nitrox zdarma.