Galerie »

« novinky

WATERPROOF D1 HYBRID

Existuje perfektní suchý oblek? Tři roky analýz a výběru nejvhodnějších materiálů, další tři roky intenzivního testování a odpověď zní ANO, patentovaný D1 Hybrid. První suchý oblek s konstatní tepelnou izolací. D1 je vybaven silikonovými manžetami a revoluční vnitřní 3D síťovinou.

WaterProof D1 Hybrid - izolace

Izolace

Podstatou nového systému je udržení prostoru vyplněného izolační vzduchovou vrstvou mezi vaším tělem a studenou vodou. O to se postará patentovaná 3D izolační vrstva.

WaterProof D1 Hybrid - ventilace

Ventilace

Konstantní tloušťka a neomezené proudění vzduchu zajišťované 3D vrstvou udrží vlhkost daleko od vašeho těla a vy budete cítit pouze pocit sucha a tepla.

WaterProof D1 Hybrid - kondenzace

Kondenzace

Kondenzovaná vlhkost zůstává na studeném povrchu vnitřní vrstvy obleku. 3-D podšívka neabsorbuje ani kapku vody a zůstává suchá.


WaterProof D1 Hybrid - rozložení tlaku

Rozložení tlaku

3D podšívka je neobyčejně odolná vůči tlaku - rozkládá tlak do prostoru a udržuje tím stálou vzdálenost od vnější vrstvy obleku.

WaterProof D1 Hybrid - stálá izolační vrstva

Stálá izolační vrstva

Při potápění v suchém obleku jsou místa, kde je klasický podoblek stlačený a ztrácí své izolační vlastnosti. Všechna tato místa budou u D1 izolována vrstvou vložky ze 3-D síťoviny (3-D Mesh inner lining). Dvě vnější vrstvy jsou odděleny nylonovými pružinami. Nezachycují vzduch a umožňují jeho volné proudění. Tímto vytváří konstantní tloušťku izolační vrstvy - Constant Insulation Volume (C.I.V.).


- WaterProof D1 HYBRID product sheet (2,03MB)
- WaterProof D1 folder (6,57MB)